Leerlingen en nieuwe leerlingen van onze Jeugdtheaterschool krijgen deze zomervakantie twee weken gratis theater summerschool.

Onze Jeugdtheaterschool heeft er een nieuwe docent bij: Cheryl Moenen, actrice bij o.a het Nationaal Toneel. Zij begint deze zomervakantie met de Theater Summerschool. Van 27 juli tot 7 augustus krijgen (nieuwe) leerlingen les en werken ze aan een eindpresentatie. Ze werken vier uur per dag, behalve de weekenden. De Summerschool van Cheryl Moenen is vanaf 14 jaar.

Voor de jongere kinderen vanaf 9 jaar is er ook een gratis Summerschool door docent Daniëlle Meyer, in de week van 10 augustus. De Summerschool is tegen betaling voor niet-leerlingen, maar nieuwe leerlingen mogen direct gratis meedoen!

Leerling worden en de gratis Summerschool volgen gaat via een auditie in de vorm van een proefles: aanstaande zondag 14 juni. Er is beperkt plaats, aanmelden voor de auditie kan via deze site!

Check dit filmpje over onze summerschool en jeugdtheaterschool: https://www.youtube.com/watch?v=sGpkPoZZN6A